EUROWOMAN 2018, May, 25-26

EUROWOMAN 2018, May, 25-26
International Business Women Forum

BIGBRANDS` 2018, December, 1

BIGBRANDS` 2018, December, 1
International Business Forum

пятница, 3 июля 2015 г.

США відкриють посольство на Кубі


Після понад півстоліття напружених відносин США та Куба знову обмінюються дипломатичними представництвами. 20 липня Сполучені Штати відкриють посольство в Гавані, в цей же день кубинський посланець відкриє двері амбасади у США:

Барак Обама, президент США:
“Пізніше цього літа секретар Керрі вирушить до Гавани із формальним візитом, аби ще раз підняти американський прапор над нашим посольством. Очевидно, що між нами досі залишаються дуже серйозні протиріччя. Серед них неухильна підтримка Америкою універсальних цінностей, таких як свобода слова, право на вільні збори та доступ до інформації”. 

У травні США прибрала Кубу з переліку країн, що спонсорують тероризм. У квітні Барак Обама зустрівся із кубинським лідером Раулем Кастро. Це стало першою зустріччю представників двох країн на найвищому рівні за понад 50 років. 

Дипломатичні відносити між країнами припинилися 1961 року внаслідок перемоги кубинської революції. За рік до цього повстанці експропріювали майно американських громадян та компаній на острові, за що отримали економічне ембарго. Відтоді усі дипломатичні питання Вашингтон і Гавана вирішували через швейцарське посольство.

Комментариев нет:

Бизнес-школа "MINIBOSS & BIGBOSS"

Бизнес-школа "MINIBOSS & BIGBOSS"
НАБОР на 2016 - 2017 учебный год

Популярные "HOT NEWS"