EUROWOMAN 2020, March, 03-09

EUROWOMAN 2020, March, 03-09
International Business Women Forum

BIGBRANDS` 2019, December, 1

BIGBRANDS` 2019, December, 1
International Business Forum

30 червня 2015 року буде на одну секунду довшим за інші дні


30 червня 2015 року буде на одну секунду довшим за інші дні року. Атомні годинники, що показують надточний час, опівночі на 1 липня після 23 годин 59 хвилини і 59 секунд покажуть те, чого практично ніколи на годиннику не побачиш: 23:59:60. Додаткова секунда дістала назву високосної.

Рух нашої планети, Землі, довкола своєї орбіти, не є рівномірним. Він постійно сповільнюється. Чим це спричинено – точно невідомо. Це може бути пов‘язано з припливами та відливами океанів, які виконують функцію природніх гальм. Високосна секунда, у залежності від динаміки руху Землі, може бути позитивною або негативною, і тоді один день раз на кілька років буде відповідно довшим або коротшим.


Для звичайних годинників, якими ми користуємося у повсякденному житті, одна секунда значить справді небагато. Водночас, для надточного атомного годинника ця секунда дуже важлива.

Саме за атомним годинником виставляють час радіолокаційних систем. Саме за ним працюють міжнародні біржі цінних паперів. У багатьох випадках одна секунда не має особливого значення, але якщо ідеться про підрахунок вартості акцій чи встановлення місця розташування того чи іншого об‘єкту, одна секунда стає важливою.

Ссылка на источник

Бизнес-школа "MINIBOSS & BIGBOSS"

Бизнес-школа "MINIBOSS & BIGBOSS"
НАБОР на 2016 - 2017 учебный год

Популярные "HOT NEWS"