EUROWOMAN 2020, March, 03-09

EUROWOMAN 2020, March, 03-09
International Business Women Forum

BIGBRANDS` 2019, December, 1

BIGBRANDS` 2019, December, 1
International Business Forum

Новости HOT NEWS от группы телекомпаний Медиахолдинга "100%" (22-23 апреля 2014 г.)Виконувач обов'язків президента України Олександр Турчинов і прем'єр-міністр Арсеній Яценюк зустрілись з віце-президентом США Джозефом Байденом. Американський політик прибув до Києва напередодні. На порядку денному — ситуація на сходіУкраїни. Напередодні у Слов'янську сепаратисти оголосили про захоплення кількох людей в заручники, в тому числі журналістів. Тим часом у Луганську на "народному віче" вирішили провести одразу два референдуми. Спершу 11 травня у мешканців планують запитати, чи хочуть вони, аби Луганськ став автономією. Далі, за задумом керівництва сепаратистів, отримавши статус автономії, 18 травня проведуть другий референдум. На ньому вирішать, чи стане Луганськ незалежною республікою або увійде до складу Росії.


А Росія і далі звинувачує українську владу в ескалації конфлікту у східних регіонах. Натомість українське МЗС заявило, що ситуацію на Сході дестабілізують контрольовані російськими спецслужбами озброєні формування, а отже, Женевські домовленості не виконує саме Росія.

Держдепартамент США вважає переконливими документальні докази української сторони, які свідчать про присутність російських військових на території України. Фотографії, де знято бійців сил спецпризначення Росії у Криму та на сході країни, були надані Організації з безпеки і співробітництва в Європі українськими дипломатами у Відні.Тепер світлини опублікувало американське видання The New York Times. На них -- один і той самий боєць, знятий у Краматорську, Слов'янську та в Росії під час війни з Грузією 2008-ого року. На інших -- однакове обладнання так званих «самооборонців» з Криму чи Донецька із обладнанням російських силовиків.

Спостерігачі ООН та ОБСЄ посилять свою співпрацю в Україні. Представники обох організацій будуть активно обмінюватися інформацією щодо ситуації у державі. Про це заявив офіційний представник генерального секретаря Об'єднаних Націй Стефан Дюжар. Разом із тим він підкреслив, спостерігачі ООН і ОБСЄ все ж таки виконують різні місії в Україні. Відрізняються і їхні повноваження. ООН стежить за дотриманням прав людини, працівники ОБСЄ досліджують обстановку із безпекою.

Бизнес-школа "MINIBOSS & BIGBOSS"

Бизнес-школа "MINIBOSS & BIGBOSS"
НАБОР на 2016 - 2017 учебный год

Популярные "HOT NEWS"